Independence Day 2′nin Vizyon Tarihi Belli Oldu., Independence Day 3 de kesinleşti.

 

2015 yazı bir hayli dolu geçecek gibi görünüyor. Zira The Avengers 2, Pirates Of The Caribbean 5, Finding Dory, muhtemelen Man Of Steel 2, Jurassic Park 4 ve Star Wars: Episode VII gibi dev yapımlar vizyona girecek ve yaz aylarında izleyecek bir şey bulamama problemimiz ortadan kalkacak.

Şimdi bu listeye bir de Kurtuluş Günü 2 yani Independence Day 2 eklendi. Fox tarafından yapılan açıklamaya göre ilk filmden neredeyse 20 yıl sonra ikinci filmin vizyona gireceği açıklandı. Yani 2015 yılının yaz aylarında Kurtuluş Günü 2 (Independence Day 2) sinemalarda boy göstermeye başlayacak. Hatta tam vizyon tarihini de verelim (Türkiye için geçerli mi bilmiyoruz); 3 Temmuz 2015.

Filmin konusundan da biraz bahsedelim. Hatırlarsanız ilk filmde 4 Temmuz 1996 günü uzaylıların dünyaya saldırmasını izlemiş ve sağlanan barış ile filmi noktalamıştık. (Filmi izlemeyenlere ağır spoiler geldi hanım) Şimdi ise yaklaşık 20 yıl süren barış zamanının ardından söylenmeye başlanan zafer şarkılarının yersiz olduğu yavaş yavaş ortaya çıkacak ve izleyeceğimiz iki devam filmi ile insanlığın geleceği yeniden tehdit altına girecek. Evet yanlış duymadınız, iki devam filmi dedik çünkü vizyon tarihi belli olmasa da Independence Day 3′ün de çekileceği kesinleşmiş durumda.

Independence Day 2′nin yönetmenlik koltuğunda ise daha önce The Patrior, Stargate, The Day After Tomorrow, The Independence Day, Godzilla ve 2012 gibi filmlerin yönetmenliğine imza atan Roland Emmerich bulunuyor. İlk ve ikinci filmi olduğu gibi üçüncü filmi de Emmerich’in yöneteceği kesinleşti.

Film ile ilgili elimizde henüz başka bir detay bulunmuyor ama gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Arama
RSS
Beni yukari isinla