Panono Spiral Kamera Tanıtıldı!

Serbest geliştiricilerin icatlarını sergilediği ve bağış topladığı Indiegogo platformunda yer alan Panono spiral kamera 1 milyon dolar barajını aştı.

Kamera teknolojilerinde çığır açan Alman Panono markası tarafından üretilen bu spiral kamera, oldukça yetenekli. Tıpkı serbest oyunlar gibiserbest cihaz geliştiricilerin de “bağımsız” pazarına girmesiyleIndiegogo birçok yeni cihazın bizlerle buluşmasına zemin sağladı.

Geçtiğimiz gün Panono tarafından belirlenen 1 milyon dolar barajına an itibariyle ulaşıldı. Şirketin kasasında 1.000.050 dolarspiral kameranınpazara sunulması için hazır. Büyük bir yaratıcılık ve mühendislik çalışması ile ortaya çıkan bu ürün, fotoğraf çekme alışkanlığınızı adeta bir oyuna döndürüyor.

11cm’lik bir boyuta sahip bu cihazın üzerinde 36 adet kamera bulunuyor.360 derecelik bir açıyla çekim yapabilen spiral kameranın oluşturduğupanoramik görüntü108 megapiksellik baskı boyutuna kadar çıkabiliyor.

Aynı zamanda oldukça sağlam bir yapıya sahip bu fotoğraf makinesiyle istediğinizi yapabilirsiniz. Havaya defalarca kez fırlatıp nasıl görüntüler yakalayabileceğinizi deneyebilir, arkadaşlarınızla açık havada oyun bile oynayabilirsiniz. Daha sonra durup çekilen resimlere göz atabilir, dünyanın en ilginç fotoğraflarını sergileyebilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Arama
RSS
Beni yukari isinla